İmera Tour | BUNGALOV KONAKLAMALI BUTİK YAYLA TURU (2 gece 3 gün)


BUNGALOV KONAKLAMALI BUTİK YAYLA TURU (2 gece 3 gün)

Özel turlarımızı tamamen kişiye ve gruplara özel yapmaktayız.

Mevcut programı uygulayabilir yada isteğiniz doğrultusunda bir program yapabiliriz.

Bu turlarımız balayı çiftlerimizin en çok tercih ettikleri  paketimizdir.

Konaklamalar genellikle şık ve otantik bungalovlarda olup, isteğe bağlı olarak otel veya yayla evlerinde yapmaktayız.

Turumuzu kendinize uygun tatil zamanınıza göre ayarlayabiliriz.

Kullandığımız araçlar tamamen size özel olup, kişi sayısına bağlı olarak 4*4 veya VIP tarzında araçlar kullanmaktayız.

Sonuç olarak istediğiniz tarih, istediğiniz programı, istediğiniz şekilde uyguluyoruz.TARİHİNİZİ SİZ SEÇİN, BİZ SİZLERİ GEZDİRELİM...

1.GÜN

TRABON HAREKET-FIRTINA VADİSİ-ÇAMLIHEMŞİN-ÇAT VADİSİ-ŞENYUVA KÖYÜ-ZİL KALE –PALOVİT ŞELALESİ-GİTO YAYLASI-BADARA  YAYLASI

Turumuz Trabzon’dan başlayıp ,  uçakla gelecek misafirlerimizi havalimanından, otobüsle gelen misafirlerimizi ise otogardan tur görevlimiz tarafından karşılanmaktadır. Turumuza katılan siz değerli  misafirlerimizle  en geç saat 09:30'da  buluşup, Doğu Karadeniz’in eşsiz doğasını gezmeye başlıyoruz. İlk olarak Rize’nin Çayeli ilçesinde bulunan  ve bir çok çay reklamı çekimleri yapılan Haremtepe (çeçeva çaylık ) Köyü'nü ziyaret ederek set halinde özenle dikilen çay bahçesinin  fotoğraflıyoruz. Bu eşsiz manzarayı  fotoğrafladıktan sonra yolumuza devam edip Fırtına Vadisine  ulaşıyoruz. Fırtına Vadisinin içerisinden doğanın güzelliğini izleyerek geçerken andrenalin  dolu zipline ve salıncak keyfi yapmak isteyen siz  değerli misafirlerimiz için kısa bir  mola veriyoruz.  Zipline ve salıncak aktivitemizden sonra Rize’nin  en şirin ilçesi olan Çamlıhemşin'e  varıyoruz. Burada ihtiyaçlarımızı ve market alışverişimizi gerçekleştirdikten  sonra bir zamanlar  tarihi kalelerden olan Zil Kale’sine varıyoruz. Kale ziyaretimizden sonra rotamzı bölgemizin şelalelerinden biri olan Palovit Şelalesi’ne yöneltiyoruz. Kısa bir yolculuğumuzdan sonra şelaleye varıyor, küçük bir fotoğraf molası veriyoruz. Artık rakımlarımızı yükseltip, Badara ve Gito yaylalarımızı geziyoruz. Burada gezimizi bitirdikten sonra, konaklayacağımız otele varıyoruz. .

2.GÜN

TAR ŞELALESİ-AYDER YAYLASI-AVUSOR YAYLASI-HUSER YAYLASI

TAR ŞELALESİ-AYDER YAYLASI-AVUSOR YAYLASI-HUSER YAYLASI

Otelimizdeki muhteşem kahvaltısıyla  enerjimizi fulledikten sonra  yolumuza  koyuluyoruz. Bugün ilk önce Türkiye’nin rakım olarak en yüksekten akan  Tar Deresi Bulut Şelalesi'ne doğru yola çıkıyoruz. Şelaleye ulaşmak için  yaklaşık 30 dakika boyunca doğanın eşsiz güzelliği ve derenin verdiğin şırıltı sesleri arasında Bulut Şelalesi'ne varıyoruz Burada  Karadeniz'deki  şelalelerden  kadrajımıza birini daha ekliyoruz. Sonrasında  Ayder Yaylası'na çıkıp burada yemeğimizi ve eğlencemizi yaptıktan sonra 1 saatlik yolculuğumuz sonrasında Avusor Yaylasına varıyoruz. Burada bizleri Kaçkar, Altıparmak ve Marsis Dağları  muhteşem doğası ve görkemiyle bizleri karşılıyor. Burada verdiğimiz çay ve kahve molasından sonra sis deniz ile meşhur Huser Yaylasına geçiyoruz. Eğer şanslıysanız burada güzel bir gün batımı sizi bekliyor. Burada günü batırdıktan sonra otelimize geçiyoruz.

 

3.GÜN

ÇEÇEVA(ÇAYLIK)-UZUNGÖL-TRABZON DÖNÜŞ

Turumuz güzel bir kahvaltıdan sonra bugün şehir değiştirerek rotamızı Trabzona çeviriyoruz. Trabzon’ gitmeden Rize’nin Çayeli ilçesinde bulunan sıralı ve görkemli olan çeçeva çay bahseçeine varıyoruz. Burada gezimizi tamamladıktan sonra Trabzon uzungöle varıyoruz. Burada seyir terasında uzungölün görkemli manzarasını izliyoruz. Gezimizi tamamladıktan sonra turumuzu burada sonlandırıyoruz. Artık veda vakti.  Güzel bir tur geçirdiğiniz umuyor, iyi yolculuklar diliyoruz...

 • TRABON HAREKET
 • FIRTINA VADİSİ
 • ÇAMLIHEMŞİN
 • ÇAT VADİSİ
 • ŞENYUVA KÖYÜ
 • GİTO YAYALASI
 • BADARA YAYLASI
 • ZİL KALE
 • PALOVİT ŞELALESi
 • TAR ŞELALESİ
 • AYDER YAYLASI
 • AVUSOR YAYLASI
 • HUSER YAYLASI
 • ÇEÇEVA(ÇAYLIK)
 • UZUNGÖL
 • TRABZON DÖNÜŞ

TUR FİYATIMIZ

BUNGALOV KONAKLAMALI (iki kişi):5300tl

OTEL KONAKLAMALI(iki kişi):4100tl

FİYATA DAHİL HİZMETLERİMİZ 

*TUR BOYUNCA SABAH

*REHBERLİK HİZMETİ

*SEYEHAT SİGORTASI

*4 GECE KONAKLAMA

*ULAŞIM

*TURSAB GÜVENCESİ   

*MİLLİ PARKLARA GİRİŞ 

*ÖĞREN YERLERE GİRİŞ ÜCRETİ

 FİYAT HARİCİ HİZMETLERİMİZ 

*TUR BOYUNCA ÖĞLE YEMEĞİ

*AKŞAM YEMEĞİ

NOT:Otel konaklamalı paketimizde fiyatımıza akşam yemeği dahildir.

 NOT:  KESİN REZERVASYON İÇİN %30  KAPORA ÖDEMENİZ GEREKMEKTEDİR.

TUR HAKKINDA ÖNEMLİ NOTLAR

1.Turlarımız klasik karadeniz turlarından farklı olarak karadeniz  yayla turları yapmaktayız. Turlarımızda otobüslerle merkezi yerleri değil,daha yüksek yaylaları daha doğal kalmış yerleri gezdiriyoruz. Tur fiyatlarında extra tur ücreti talep edilmez. Konaklama, kahvaltı, akşam yemeği ve tüm geziler fiyata dahildir. Turlarımızdaki ek hizmetler olan çevre gezileri, ulaşım, ücretler otopark, milli park giriş ücretleri ,ören yerlere giriş ücretleri tur ücretine dahildir.

2.Turumuza her bölgeden katılım olup, toplanma yerimize kadar olan (Trabzon) hava ve karayolu ulaşımı fiyata dahil değildir.

3.Uçak fiyatları heran değişkenlik gösterdiğinden dolayı yoğun sezonda ve özel günlerde çok daha pahalı olabileceğinden erken rezervasyon yapmanız sizin avantajınıza olur.

4.Uçak bileti için acentamız tarafından yardım talebinde bulunabilirsiniz.

5.Turlarımızda koltuk rezervasyonu yoktur.( cam kenarı ,ön  koltuk,arka koltuk vs.)

6.Hareket noktalarımız havalimanı ve otogar olup en geç saat 09.00’da toplanma yerimizde  olacak şekilde kendinizi ayarlamanızı rica ederiz. Bu saatten önce gelen misafirlerimiz hareket saatine kadar beklemelidir. Sonra gelen misafirimiz ise kendi imkanlarıyla gruba katılma durumundadır. Turumuz saat 19.30 gibi bittiğinden dolayı dönüş biletlerinizi saat 20.30’dan sonra almanız gerekmektedir

7.Herhangi bir olumsuz etkende rehberimiz tur programını  değiştirme yetkisine sahiptir.(hava şartları, otel durumu vs. )

8. Turlarımız yüksek rakımlı (200-300) yayla turları olduğundan dolayı devamlı olan hastalığınızdan (epilepsi ,panik atak, kalp rahatsızlığı vb.) problem  yaşayabilirniz. Bu gibi hastalık durumunuz var ise tarafımıza bildirmenizi rica eder günübirlik turlarımıza katılmanızı tavsiye etmekteyiz.

9.Covid 19 virüsü önlemi amacıyla araçta, otellerde ve öğle yemekleri yiyeceğimiz yerlerde maske takmak mecburidir.

10.Araçlarımız tur öncesi ve sonrası dezenfenkten edilmektedir.

11. Araçlarımızda dezenfktan ve ateş ölçerimiz mevcuttur

İPTAL , DEĞİŞİKLİK ve TUR KAYIT KOŞULLARI

1.Kesin rezervasyon için tur ücretinin %30’nu ödenmek koşulu vardır. Geri kalan ücreti son 15 gün kala alınmaktadır.

2.Kaporası ödenen turlarımız kesin kalkışlı olup, son 30 güne kadar iptal etme hakkına sahipsiniz. 30 günden sonraki  iptallerde mucbır sebepler dışında (ölüm,hastalık vs. raporla belirtmek kaydıyla) ücret iadesi yapılmaz.

3.Rezervasyonu yapılan turlarda ve biletlerde ,hava yolunun yapmış olduğu iptaller dikkate alınmayıp belirlenen tarihte turumuz devam edecektir.

4.Turlarımız 0-6 yaş arası çocuk için ücretsiz (ancak araç  dolu ise çocuğu kucağında götürmelidir),Eğer koltuk rezervasyonu talebi olursa  ebeveyn ve 07-12 çocuklar içinse tur programlarımızda belirlenen fiyatlarımız uygulanır.

YANINIZDA GETİREMENİZ GEREK EŞYALAR

1.Gereğinden çok eşya ve büyük valiz getirmeyin! Araca sığdırmakta zorlanıyoruz!

2.Turumuzun yüksek yayla  turu olduğundan doğa yürüyüşüne uygun bot veya su geçirmeyen spor ayakkabı getirmenizi  tavsiye ederiz.(yüksek topuklu olmazsa bile topuklu ayakkabı tavsiye etmiyoruz rahat gezmeniz için)

3.Soğuk hava koşullarına uygun mont, yağmurluk almayı unutmayın.

4.Günlük terlemelere karşı bolca tişört ve bolca çorap alın.

5.Günlük eşyalarınızı rahatlıkla taşıyabilmeniz ve dönüşte hediyelik eşyalarınızı koyabilmeniz  için ufak bir sırt çantası alabilirsiniz.

6.İhtiyacınız olan günlük ilaçlarınız varsa yanınıza almayı lütfen unutmayınız.Paylas