İmera Tour | KEMALİYE- MUNZUR
img
img
img
img
img
img
img


KEMALİYE- MUNZUR1.GÜN: 29 Ekim Cuma
05.00 Rize merkezden hareket eidyoruz. Yaklaşık 4 buçuk saat sürecek yolculuğumuz sonrası ilk durağımız ErzincanIn Çağlayan bucağında bulunan doğa harikası Girlevik şelalesi olacak. Buradaki gezimiz sonrasında Pülümür'e doğru yola çıkıyor ve Cemal Süreyya anıtını ziyaret ediyoruz. Sonrasında Kutu deresinde bulunan Ağlayan kayaları görüyor ve fotoğraf molası veriyoruz. Öğle yemeğini Tuncel'de alacağız. Yemek sonrası Munzur Vadisi gezimiz olacak. Tunceli ile Ovacık ilçesi arasında kalan Munzur vadisi, endemik bitki türleri, hayvan türleri, zengin flora ve fuanayasıyla bölgenin en çok ziyaret edilen yeridir. Vadi içerisinde Ana Fatma ziyaretgahına da uğrayacağız. Ardından vadi gezimiz ve günün yorgunluğunu atmak için otelimize yerleşiyoruz.

2.GÜN 30 Ekim Cumartesi
Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası kısa bir Tunceli gezimiz olacak. Sonrasında Keban baraj gölüne doğru yola çıkacağız. Araba vapurundan karşıya geçerken Urartular döneminden kalan 2800 yıllık Pertek kalesini panoramık görme imkanımız olacak. Elazığ şehir merkezinde şehrin kültürünü yakından görmek ve alış veriş için kısa bir serbest zamanımız olacak. Sonrasında Çıröır şelalelerini ziyaret edeceğiz. Öğlen yemeğimizi buradaki tesiste alacağız. Yemeğimiz sonrası Kemaliye'yehareket ediyoruz. Burada ilk durağımız Tarihi Taş yolu ve Karanlık Kanyon olacak. Dünyanın en büyük kanyonları arasında bulunan kanyonu tekneyle gezeceğiz. Tekne gezimiz sonrası sırasıyla Lökhane ziyareti, Mani Yolu ve Kadı Gölü gezilerimiz olacak. Kemaliye'deki otelimize yerleşiyor, otelimzde alacağımız akşam yemeği sonrası dinleniyoruz. 

3.GÜN 31 Ekim Pazar
Otelde alacağımız kahvaltımız sonrasında yöresel ürünler satın almak için Kemaliye sokaklarında serbest zamanımız olacak. Tarihi Kemaliye evleri ve Doğa tarih müzesini gezeceğiz. Sonrasında Ahmet Kutsi Tecer'in 'Orada Bir Köy Var Uzakta' şiirini yazdığı Apçağa köyü ve Kültür Evini ziyaret edeceğiz. Vereceğimiz öğle yemeği molasının ardından kısa molalarla Rize'ye doğru yola çıkacağız.

  • ERZİNCAN GİRLEVİK ŞELALESİ  
  • PÜLÜMÜR
  • KARANLIK KANYON
  • TUNCELİ  MUNZUR VADİSİ
  •  KEMALİYE

TUR FİYATIMIZ (KİŞİ BAŞI) 1150 ₺

SİNGLE (TEK KİŞİ) : 1450 ₺

İKİ KİŞİ TEK ODA KİŞİ: 1150 ₺

0-6 YAŞ ARASI(araçta koltuk ayırırsa): 750 ₺

7-12 Yaş ARASI: 950 ₺

 FİYATA DAHİL HİZMETLERİMİZ 

*TUR BOYUNCA SABAH ve  AKŞAM YEMEĞİ

*REHBERLİK HİZMETİ

*SEYEHAT SİGORTASI

*2 GECE KONAKLAMA

*ULAŞIM

*TURSAB GÜVENCESİ   

 FİYAT HARİCİ HİZMETLERİMİZ 

*TUR BOYUNCA ÖĞLE YEMEĞİ

*TURUN İLK GÜN SABAH KAHVALISI (OLURSA)

TUR HAKKINDA ÖNEMLİ NOTLAR

1. Tur fiyatlarında extra tur ücreti talep edilmez. Konaklama, kahvaltı, akşam yemeği ve tüm geziler fiyata dahildir. Turlarımızdaki ek hizmetler olan çevre gezileri, ulaşım, ücretler otopark, ücretleri tur ücretine dahildir.

2.Turumuza her bölgeden katılım olup, toplanma yerimize kadar olan (Rize,Trabzon) hava ve karayolu ulaşımı fiyata dahil değildir.

3.Uçak fiyatları heran değişkenlik gösterdiğinden dolayı yoğun sezonda ve özel günlerde çok daha pahalı olabileceğinden erken rezervasyon yapmanız sizin avantajınıza olur.

4.Uçak bileti için acentamız tarafından yardım talebinde bulunabilirsiniz.

5.Turlarımızda koltuk rezervasyonu yoktur.( cam kenarı ,ön  koltuk,arka koltuk vs.)

6.Herhangi bir olumsuz etkende rehberimiz tur programını  değiştirme yetkisine sahiptir.(hava şartları, otel durumu vs. )

7.Covid 19 virüsü önlemi amacıyla araçta, otellerde ve öğle yemekleri yiyeceğimiz yerlerde maske takmak mecburidir.

8.Araçlarımız tur öncesi ve sonrası dezenfenkten edilmektedir.

9. Araçlarımızda dezenfktan ve ateş ölçerimiz mevcuttur

İPTAL , DEĞİŞİKLİK ve TUR KAYIT KOŞULLARI

1.Kesin rezervasyon için tur ücretinin %30’nu ödenmek koşulu vardır. Geri kalan ücreti son 15 gün kala alınmaktadır.

2.Kaporası ödenen turlarımız kesin kalkışlı olup, son 30 güne kadar iptal etme hakkına sahipsiniz. 30 günden sonraki  iptallerde mucbır sebepler dışında (ölüm,hastalık vs. raporla belirtmek kaydıyla) ücret iadesi yapılmaz.

3.Rezervasyonu yapılan turlarda ve biletlerde ,hava yolunun yapmış olduğu iptaller dikkate alınmayıp belirlenen tarihte turumuz devam edecektir.

4.Turlarımız 0-6 yaş arası çocuk için ücretsiz (ancak araç  dolu ise çocuğu kucağında götürmelidir),Eğer koltuk rezervasyonu talebi olursa  ebeveyn ve 07-12 çocuklar içinse tur programlarımızda belirlenen fiyatlarımız uygulanır.

YANINIZDA GETİREMENİZ GEREK EŞYALAR

1.Gereğinden çok eşya ve büyük valiz getirmeyin! Araca sığdırmakta zorlanıyoruz!

3.Soğuk hava koşullarına uygun mont, yağmurluk almayı unutmayın.

4.Günlük eşyalarınızı rahatlıkla taşıyabilmeniz ve dönüşte hediyelik eşyalarınızı koyabilmeniz  için ufak bir sırt çantası alabilirsiniz.

5.İhtiyacınız olan günlük ilaçlarınız varsa yanınıza almayı lütfen unutmayınız.

 

 Paylas