İmera Tour | 4 GECE 5 GÜN


4 GECE 5 GÜN

Turlarımızı tamamen kişiye ve gruplara özel yapmaktayız.Mevcut program seçebilir yada isteğiniz doğrultusunda bir program yapmaktayız.Konaklamalarımızı sizin isteğiniz doğrultusunda,bungalow veya otelde yapmaktayız.Kullandığımız araçlar tamamen size özel,kişi sayısına bağlı olarak 4*4 ve VIP araçlar kullanmaktayız.

Tur detaylarına ağıdaki butonlarımız yardımı ile inceleyebilirsiniz.TUR TARİHLERİMİZİ SİZ DEĞERLİ MİSAFİRLERİMİZİN TATİL SÜRESİNDE AYARLAMAKTAYIZ.

1 .GÜN

FIRTINA VADİSİ-ŞENYUVA KÖYÜ-ZİL KALE-PALOVİT ŞELALESİ-POKUT YAYLASI- SAL YAYLASI

Turumu Rize’den başlayıp, uçakla gelen misafirlerimizi havalimanından, otobüs ile gelecek olan  misafirlerimizi  tur görevlimiz tarafından karşılanmaktadır. Siz değerli misafirlerimiz ile en geç saat 09:00’da buluşup , Butik Yayla Turumuza başlıyoruz. Bugün ilk olarak Fırtına Vadisi’ne varıyor, siz  değerli misafirlerimiz isteği doğrultusunda  zipline ve salıncak keyfimizi gerçekleştiriyoruz. Sonrasında sırasıyla Şenyuva Köyü,Zil Kale ve Palovit Şelale’sine uğruyoruz. Burada doğa harikalarını ve tarihi yerleri anılarımızda kalması için fotoğraflıyoruz. Akabinde rotamızı yüksek rakımlara çeviriyor ve Sal Yaylası’na varıyoruz. Yaylamızda gezintimizi yaptıktan sonrasiz değerli misafirlerimiz ile Pokut Yaylası’na doğanın içerisinden yaklaşık bi 25 dk yürüyüşümüzün ardından yaylamıza varıyoruz. Yaylamızda gezintimizi tamamladıktan sonra konaklayacağımız otelimize geçiyoruz. Akşam yemeğimizi otelimizde yedikten sonra istirahat geçebiliriz.

Konaklama: Pokut Yaylası

2.GÜN

TAR DERESİ BULUT ŞELALESİ-AYDER YAYLASI-AVUSOR YAYLASI- HUSER YAYLASI

Otelimizde güzel bir kahvaltı yaptıktan sonra bugünkü gezimize başlıyoruz. İlk olarak rotamızı Tar Deresi Bulut Şelalesi’ne çeviriyoruz. Burada yaklaşık 25 dk Tar Deresi eşliğinde yürüyüşümüzü gerçekleştirdikten sonra şelalemize varıyoruz. Burada biraz zaman geçirdikten sonra rotamızı Ayder ve Avusor yaylalarına çeviriyoruz. Yaylalarımız da güzel vakit geçirdikten sonra rotamızı Huser Yaylasına çeviriyor burada günü batırıyoruz. Sonrasında bugün konaklayacağımız olan Koç Düzü yaylasına doğru yola çıkıyoruz. Otelimize vardıktan sonra akşam yemeğimizi yedikten sonra günün yorgunluğunu atmak için istirahat etmek için odalarımıza geçiyoruz.

Konaklama: Koçdüzü Yaylası

3.GÜN

KOÇ DÜZÜ YAYLASI-TAŞTAN BALTA-ADALI GÖL-CENENNET CEHENNEM TEPESİ (SAMAYİLE)- SATAPLE DÜZLÜĞÜ- BOĞAZ İÇİ YAYLASI- İKİ PUĞAR SUYU-PİNBİLONA YAYLASI

Yine otelimizde güzel  bir kahvaltı yapıp enerlerimizi fullüyoruz. Bugünkü gezimiz diğer günlerden biraz daha yorucu olacak. Çünkü yaylamız oldukça büyük ve gezeceğimiz yerler çok. Evet değerli misafirlerimiz sizinle bugün Koçdüzü Yaylası’ndayız.   Bugün yaylamızda sırasıyla Taştan Balta, Adalı Göl ve Cennet Cehennem(Samayile) tepesini çıkacağız. Yaklaşık   2 saatlik gezimiz olacak. Akabinde Sataple Tepesi, Boğaz İçi Yaylası ve Pinbilona yaylalarımızı geziyoruz. Sonrasında otelimize varıyoruz. Siz değerli misafirlerimiz ile bugün fırtına vadisinde konaklamamız olacak. Akşam yemeğimizden sonra yorucu bir günden sonra güzel bir uyku için odalarımıza geçiyoruz.

Konaklama: Fırtına Vadisi

4.GÜN

ŞAVŞAT KARAGÖL ve KÖYLERİ 

Otelimizde kahvaltı yaptıktan sonra yola koyuluyoruz. Bugün siz değerli misafirlerimiz ile birlikte şehir değiştiriyor,rotamızı Artvin’e çeviriyoruz. İlk olarak Şavşat’nın muhteşem  doğasına sahip olan Karagöl’e varıyoruz. Sonrasında Şavşatın büyüleyici köylerini geziyoruz. Günün sonunda  konaklayacağımız otelimize varıyor akşam yemeğimizi yiyoruz. Sonrasında günün yorgunluğunu atmak için istirahatimizi yapıyoruz.

Konakla: Artvin Şavşat

5.GÜN

BORÇKA – DÖNÜŞ

Otelimizde kahvaltımızı yaptıktan sonra rotamızı Borçka Karagöl’e çeviriyoruz. Burada gezimizi tamamladıktan sonra artık dönüşümüz başlıyor. Yolumuzun üzerinde hediyelik eşya ve alışveriş için mola veriyoruz.Güzel geçen turumuzun sonuna burada gelmiş bulunmaktayız.

Turumuzun sonunda siz değerli misafirlerimizi havalimanı ve otogardan uğurluyoruz. Artık veda vakti.  Güzel bir tur geçirdiğiniz umuyor, iyi yolculuklar diliyoruz...

 • RİZE (havalimanı/otogar)
 • FIRTINA VADİSİ
 • ŞENYUVA KÖYÜ
 • ZİL KALE
 • PALOVİTŞELALESİ
 • POKUT YAYLASI
 • SAL YAYLASI
 • TAR DERESİ BULUT ŞELALESİ
 • AYDER YAYLASI
 • AVUSOR YAYLASI
 •  HUSER YAYLASI 
 • KOÇ DÜZÜ YAYLASI
 • TAŞTAN BALTA
 • ADALI GÖL
 • CENENNET CEHENNEM TEPESİ (SAMAYİLE)
 •  SATAPLE DÜZLÜĞÜ
 • BOĞAZ İÇİ YAYLASI
 • İKİ PUĞAR SUYU
 • PİNBİLONA YAYLASI 
 • ŞAVŞAT KARAGÖL ve KÖYLERİ 
 • BORÇKA KARAGÖL
 • RİZE (havalımına/otogar) 

BUNGOLOW KONAKLAMALI

İKİ KİŞİ : 20.000₺

OTEL KOANAKLAMALI

İKİ KİŞİ:18.000₺

 FİYATA DAHİL HİZMETLERİMİZ 

*REHBERLİK HİZMETİ

*SEYEHAT SİGORTASI

*4 GECE KONAKLAMA

* 4 SABAH KAHVALTISI

*ULAŞIM

*TURSAB GÜVENCESİ   

*MİLLİ PARKLARA GİRİŞ 

*ÖĞREN YERLERE GİRİŞ ÜCRETİ

 FİYAT HARİCİ HİZMETLERİMİZ 

*TUR BOYUNCA ÖĞLE YEMEĞİ

*TURUN İLK GÜN SABAH KAHVALISI (OLURSA)

 NOT:  KESİN REZERVASYON İÇİN %30  KAPORA ÖDEMENİZ GEREKMEKTEDİR.

TUR HAKKINDA ÖNEMLİ NOTLAR

1.Turlarımız klasik karadeniz turlarından farklı olarak karadeniz yayla turları yapmaktayız.Turlarımızda otobüslerle merkezi yerleri değil 12-15 kişilik guruplarla daha yüksek yaylaları daha doğal kalmış yerleri gezdiriyoruz.Tur fiyatlarında extra tur ücreti talep edilmez.Konaklama,kahvaltı,akşam yemeği ve tüm geziler fiyata dahildir. Turlarımızdaki ek hizmetler olan çevre gezileri, ulaşım, ücretler otopark, milli park giriş ücretleri,ören yerlere giriş ücretleri tur ücretine dahildir.

2.Turumuza her bölgeden katılım olup, toplanma yerimize kadar olan (Trabzon) hava ve karayolu ulaşımı fiyata dahil değildir.

3.Uçak fiyatları heran değişkenlik gösterdiğinden dolayı yoğun sezonda ve özel günlerde çok daha pahalı olabileğinden erken rezervasyon yapmanz sizin avantajınıza olur.

4.Uçak bileti için acentamız tarafından yardım talebinde bulunabilirsiniz.

5.Turlarımızda koltuk rezervasyonu yoktur.( cam kenarı ,ön  koltuk,arka koltuk vs.)

6.Turumuz toplama yeri Trabzon’dur. Hareket noktalarımız havalimanı ve otogar olup en geç saat 09.00 toplanma yerimizde  olacak şekilde kendinizi ayarmanızı rica ederiz. Hareket saatimiz saat 09:00olup, bu saatten önce gelen misafirlerimiz hareket saatine kadar beklemelidir. Sonra gelen misafirimiz ise kendi 7.imkanlarıyla gruba katılma durumundadır.- Turumuz saat 19.30 gibi bittiğinden dolayı dönüş biletlerinizi saat 20.30 sonra alması gerekmektedir.

8.Herhangi bir olumsuz etkende rehberimiz tur programını  değiştirme yetkisine sahiptir.(hava şartları, otel durumu vs. )

İPTAL , DEĞİŞİKLİK ve TUR KAYIT KOŞULLARI

1.Kesin rezervasyon için tur ücretinin %30’nu ödenmek koşulu vardır. Geri kalan ücreti son 15 gün kala alınmaktadır.

2.Kaporası ödenen turlarımız kesin kalkışlı olup, son 30 güne kadar iptal etme hakkına sahipsiniz. 30 gündensonraki  iptallerde mucbır sebepler dışında (ölüm,hastalık vs. raporla belirtmek kaydıyla) ücret iadesi yapılmaz.

3.Rezervasyonu yapılan turlarda ve biletlerde,hava yolunun yapmış olduğu iptaller dikkate alınmayıp belirlenen tarihte turumuz devam edecektir.

4.Turlarımız 0-6yaş arası çocuk için ücretsiz (ancak araç  dolu ise çocuğu kucağında götürmelidir),Eğer koltuk rezervasyonu talebi olursa  ebeveyin ve 07-12 çocuklar içinse tur programlarımızda belirlenen fiyatlarımız uygulanır.

YANINIZDA GETİREMENİZ GEREK EŞYALAR

1.Gereğinden çok eşya ve büyük valiz getirmeyin! Araca sığdırmakta zorlanıyoruz!

2.Turumuzun yüksek yayla  turu olduğundan doğa yürüyüşüne uygun bot veya su geçirmeyen spor ayakkabı getirmenizi  tavsiye ederiz.(yüksek topuklu olmazsa bile topuklu ayakkabı tavsiye etmiyoruz rahat gezmeniz için)

3.Soğuk hava koşullarına uygun mont, yağmurluk almayı unutmayın.

4.Günlük terlemelere karşı bolca tişört ve bolca çorap alın.

5.Günlük eşyalarınızı rahatlıkla taşıyabilmeniz ve dönüşte hediyelik eşyalarınızı koyabilmeniz  için ufak bir sırt çantası alabilirsiniz.

6.İhtiyacınız olan günlük ilaçlarınız varsa yanınıza almayı lütfen unutmayınız.

7. Turlarımız yüksek rakımlı (200-300) yayla turları olduğundan dolayı devamlı olan hastalığınızdan (epilepsi,panik atak, kalp rahatsızlı vb.) problem  yaşayabiliriniz. Bu gibi hastalık durumunuz var ise tarafımıza bildirmenizi rica eder günübiirlik turlarımıza katılmanızı tavsiye etmekteyiz.

9.Covid 19 virüsü önlemi amacıyla araçta,otellerde ve öğle yemekleri yiyceğimiz yerlerde maske takmak mecburidir.

10.Araçlarımız tur öncesi ve sonrası dezenfenkte edilmektedir.

11. Araçlarımızda dezenfktan ve ateş ölçerimiz mevcuttur.Paylas